saat  Kişiye Özel Hediye Dünyasına Hoşgeldiniz.
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.
 • kargo
  Ücretsiz Kargo

  150TL Üzeri alışverişlerde

 • taksit
  Tüm Kredi Kartlarına

  12 Taksit imkanı!

 • ssl
  Güvenli Ödeme

  SSL Sertifikası ile güvenli Ödeme

 • destek
  Müşteri Hizmetleri

  0 212 528 86 92

Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik İlkeleri

idealhediye.com Gizlilik ilkeleri

 

İDEALHEDİYE, "Portal"ından Kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, Üyeleri ile yaptığı "İDEALHEDİYE Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve "Portal"da çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, İDEALHEDİYE, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Üyelik veya "Portal" üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) İDEALHEDİYE'e vermeleri gerekmektedir. İDEALHEDİYE, İDEALHEDİYE Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri İDEALHEDİYE veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. İDEALHEDİYE tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya İDEALHEDİYE "portal"ı üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; İDEALHEDİYE ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "İDEALHEDİYE Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

İDEALHEDİYE "Portal"ı dahilinde başka sitelere link verebilir. İDEALHEDİYE, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyisim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. İDEALHEDİYE, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini İDEALHEDİYE'in işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda İDEALHEDİYE, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;


İDEALHEDİYE, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

İDEALHEDİYE, kullanıcılar ve kullanıcıların "Portal"ı kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, "Portal"ı kaç kişinin kullandığını, bir kişinin "Portal"ı hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

İDEALHEDİYE, tarafından "Portal" dâhilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilen bilgiler, İDEALHEDİYE ve işbirliği içindeki kişiler tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistikî analiz yapmak ve veri tabanı oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. İDEALHEDİYE, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman "Portal"da yayınlamak suretiyle değiştirebilir. İDEALHEDİYE'in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri "portal"da yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

www.idealhediye.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kullanmış olduğunuz kredi kartınız ile ilgili bilgiler hiçbir surette bizim tarafımızdan görünmüyor olup, kredi kartı bilgileriniz sitemizde kullandığımız yüksek güvenilirlikteki SSL güvenlik kodlaması sayesinde doğrudan iyzico veya bankanın sisteminde işlem yapmaktadır. Firmamız, üye isminden farklı kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, inceleme yapmaya ve alışverişin kabul edilip edilmemesi ile ilgili kararında bağımsızdır.

hukuk bürosu